Odborný panel projektu APIV A „Příprava programů DVPP pro oblast společného vzdělávání“

Odborný panel projektu APIV A „Příprava programů DVPP pro oblast společného vzdělávání“

25. 9. 2020 – Srdečně vás zveme na odborný panel projektu APIV A – Společné vzdělávání a podpora škol krok za krokem, k tématu „Příprava programů DVPP pro oblast společného vzdělávání“. Více informací o akci naleznete v článku. Počet míst je omezený, tak se určitě podívejte!

Cílem odborného panelu je seznámit odbornou veřejnost se způsobem podpory rozvoje profesních kompetencí pedagogických pracovníků v oblasti inkluzivního vzdělávání prostřednictvím programů DVPP připravovaných v rámci projektu APIV A, jehož realizárorem je Národní pedagogický institut České republiky. Akce bude probíhat v souladu s aktuálními opatřeními MZ ČR.

Vzhledem k současné situaci je počet účastníků panelu omezen, proto se neváhejte přihlásit co nejdříve prostřednictvím e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zájemci, kteří se nemohou účastnit odborného panelu prezenčně, mají možnost se na jeho dění podílet on-line prostřednictvím programu Teams. V případě zájmu o tuto formu účasti nás prosím také kontaktujte na výše uvedeném e-mailu, budou vám zaslány dodatečné informace k přihlášení.

Program odborného panelu naleznete zde.

Odkaz na přihlášení naleznete zde.