Talnet otevírá nabídku T-kurzů a T-exkurzí

Talnet otevírá nabídku T-kurzů a T-exkurzí

Vojtěch Tutr

10. 9. 2020 – Pro zvídavé, nadané či jen pro žáky se zájmem o obor připravil program Talnet, který realizuje Národní pedagogický institut České republiky, novou nabídku zajímavých T-kurzů a T-exkurzí. T-kurzy se uskuteční online od října do května školního roku 2020–2021. Účastníci se mohou těšit i na novinky, např. na kurz o radioaktivitě.

Zájemci si mohou vybrat z oborů Chemie, Fyzika a astronomie, Biologie, Programování a elektrotechnika, Matematika a připraveny jsou i dva historické kurzy, úvod do filozofie, kurzy osobního rozvoje, vývoj vlastní hry a další. Mezi letošní novinky patří kurz o radioaktivitě nebo o rostlinných hormonech.

Úplnou nabídku T-kurzů včetně přihlášky najdete zde .

Pro ty, kdo se z nějakého důvodu nemohou či nechtějí věnovat systematickému online studiu či si chtějí spolu s experty vyzkoušet něco prakticky, jsou připraveny T-exkurze (odborné exkurze s online přípravou a závěrem). Letos se podíváme například největším dalekohledem v České republice na exoplanety, posvítíme si neinvazivním způsobem do útrob zvířat nebo vypreparujeme užitečné látky z rostlin.

Nabídka T-exkurzí včetně přihlášky je zde.

Budeme Vám vděčni za sdílení těchto informací potenciálním účastníkům.

Kontakty:

Mgr. Štěpán Peterka

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 722 967 630

Ing. Mgr. Vojtěch Tutr

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 526 649