Žáci mohou studovat angličtinu i na dálku: DynEd nabízí zdarma řešení

Žáci mohou studovat angličtinu i na dálku: DynEd nabízí zdarma řešení

Alena Faberová

27. 3. 2020 - Bezplatný přístup žákům ZŠ a SŠ k unikátnímu výukovému systému anglického jazyka DynEd do konce června 2020. Díky využití umělé inteligence umožňuje individualizované řízené studium na dálku pro každého žáka. Rozvíjí především poslech s porozuměním, mluvení a výslovnost. Vhodný i pro využívání metody CLIL.

Systém DynEd využíval i Národní pedagogický institut České republiky (bývalý NIDV) v letech 2014 až 2015 pro podporu rozvoje jazykových komptencí žáků a učitelů v rámci projektu ESF Cizí jazyky pro život, neboť  efektivně rozvíjí zejména poslech s porozuměním, mluvení, výslovnost a plynulost v komunikaci.  DynEd totiž dokáže suplovat rodilé mluvčí na dálku - blíže studie k využívání individualizovaného řízeného blended learningu ZDE (od strany 33 dále).

Jde o systematické řešení kombinované výuky (blended learning), které zahrnuje devět multimediálních kurzů anglického jazyka speciálně vyvinutých pro jednotlivé věkové kategorie a jazykové úrovně (A1 - C2), včetně CLIL, a nástroje pro sledování a řízení výuky včetně metodiky.

 

Video – jak funguje DynEd https://www.youtube.com/embed/L0XQTPwvaG8

Více na informací na https://www.dyned.cz/dyned-solutions-for-schools/

Školy, které již DynEd dříve využívaly - kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Ostatní školy, které máte zájem - kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.