Volná místa

Volná místa

Národní pedagogický institut České republiky si u svých zaměstnanců zakládá především na profesionalitě, tvůrčím a aktivním přístupu k práci, samostatnosti a zároveň na týmové spolupráci. Pokud máte chuť a odhodlání podílet se na systémových změnách v oblasti vzdělávání a školství, na přípravě a poskytování profesní podpory pedagogickým pracovníkům, školám a školským zařízením, pracovat v projektech anebo v ostatních servisních oblastech této přímo řízené organizace MŠMT, pak možná hledáme právě Vás. Přijďte do našeho týmu!

Svým zaměstnancům nabízíme:

  • Práci ve stabilní organizaci
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Možnost kariérního růstu
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity
  • Pět týdnů dovolené

NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu. Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.,  o ochraně osobních údajů, pro účely výběrového řízení.

 Hledáme aktuálně pracovníky pro tyto pozice

 1. Manažer projektu P-KAP

Hlavní náplň činnosti: Manažer projektu odpovídá za plánování, organizování a řízení realizace projektu tak, aby bylo dosaženo stanovených cílů, a to ve stanoveném termínu a v rámci stanoveného rozpočtu. Má na starosti řízení a kontrolu zpracování kompletní dokumentace k projektu, zajištění předání výstupů z projektu a jejich akceptaci zúčastněnými stranami, řízení kvality projektu.

Požadujeme: zkušenosti s řízením projektů obdobného rozsahu, řízení integrace a rozsahu projektu, řízení kvality a rizik projektu, certifikát PRINCE2 (kategorie Practitioner) nebo IPMA (kategorie B, C nebo A),     ochotu cestovat v rámci ČR, orientaci ve vzdělávacím systému v ČR, orientaci ve školské legislativě a souvisejících strategických dokumentech, zodpovědnost, flexibilitu, komunikativní a týmové dovednosti,     občanskou a morální bezúhonnost.

Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu určitou, platové zařazení do 14. platové třídy dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1., 5 dnů indispozičního volna, tzv.  „sickdays“, 25 dní dovolené, možnost zapojení do programu MultiSport, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass),

Předpokládaný nástup: dohodou; místo výkonu práce: Praha, Weilova 1271/6, 102 00 Praha 10

2.  Didaktik vzdělávacího oboru Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání

Pracovní smlouva na úvazek 1,0; 13. platová třída, místo výkonu práce Praha

Popis pracovní pozice:

  • Podílí se na tvorbě kurikula pro obor Informatika a informační a komunikační technologie pro střední vzdělávání a na přípravách metodické podpory pro školy;
  • Prezentuje výsledky práce na seminářích pro pedagogy; spolupracuje s ostatními didaktiky informatiky a dalších vzdělávacích oblastí; podílí se na správě informačního systému pro revize kurikula;

Požadujeme:

  • Magisterské pedagogické vzdělání zaměřené na informatiku na 2. stupni ZŠ nebo na SŠ, pedagogickou praxi nejméně 5 let (znalost prostředí SŠ, zkušenosti s prací ICT metodika nebo koordinátora ŠVP výhodou); schopnost týmové práce a řízení pracovního týmu; schopnost prezentovat odborná témata a vést diskusi s účastníky seminářů;
  • Znalost rámců DigComp a DigCompEdu; schopnost využívat digitální technologie k práci, online meetingům apod.;
  • Výbornou znalost českého jazyka v mluvené i psané formě, znalost anglického jazyka; komunikativnost, flexibilitu; znalost prostředí středních škol;

Nabízíme: Samostatnou, tvořivou, zodpovědnou a různorodou práci, platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb., s účinností od 1. 1. 2020, příloha č. 1; získání pracovních zkušeností v prostředí odborné instituce; 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, kulturní a sportovní aktivity,

Nástup ihned nebo dle dohody

Do předmětu e-mailu uveďte název pracovní pozice (Didaktik Informatiky pro střední vzdělávání).